main_img

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa jest specyficzną formą zatrudnienia. Pracownik tymczasowy zatrudniony jest przez agencję pracy tymczasowej, ale swoją pracę wykonuje u pracodawcy użytkownika. Praca tymczasowa może mieć charakter okresowy, sezonowy lub doraźny, może być również okresem próbnym przed zatrudnieniem w firmie, na rzecz której wykonuje się powierzoną pracę.

Jakie są korzyści z tej formy zatrudnienia ?


DOŚWIADCZENIE

Praca tymczasowa jest nieocenionym źródłem zdobywania doświadczeń zawodowych- szczególnie ważne dla absolwentów stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Jest szansą na wykonywanie pracy w różnych profesjach, daje możliwość rozwoju zawodowego.

CZY TA PRACA JEST DLA MNIE?

Praca tymczasowa to także możliwość sprawdzenia czy charakter danej pracy jest dla Ciebie odpowiedni.

GRAFIK GODZIN
Praca tymczasowa charakteryzuje się elastycznym czasem pracy. Jest świetnym rozwiązaniem np. dla mam wracających do pracy po urlopie wychowawczym lub osób uczących się. Jeżeli dysponujesz czasem w wybrane dni tygodnia praca tymczasowa jest właśnie dla Ciebie.

UMOWA O PRACĘ
Praca tymczasowa często jest okresem próbnym, po którym pracodawca użytkownik proponuje najlepszym pracownikom etat bezpośrednio w firmie. Jest też opcją na przeczekanie …….

DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODÓW

Elastyczny czas pracy pozwala na traktowanie pracy tymczasowej jako kolejne źródło dochodów.

CO ZROBIĆ BY Z NAMI PRACOWAĆ
Czym jest praca tymczasowa wyjaśniliśmy wcześniej, czas na dalsze informacje.
Podczas spotkania z konsultantem ustalicie jaki rodzaj pracy jest dla Ciebie odpowiedni, a być może już wiesz gdzie chciałbyś pracować. Pamiętaj by przed spotkaniem zastanowić się jakie wynagrodzenie będzie dla Ciebie satysfakcjonujące oraz minimalne poniżej, którego nie możesz przyjąć oferty pracy.
Po zebraniu wszystkich ważnych dla nas informacji konsultant zaproponuje Ci pracę lub skontaktuje się z Tobą w chwili kiedy będzie miał odpowiednią propozycję pracy dla Ciebie.


Jak wygląda podpisanie umowy?

Wyszukiwarka ofert pracy
Zarejestruj się w bazie!
Rejestracja